Argon0

Stolní reprosoustava
Základní vlastnosti
  • Argon0 je malá reprosoustava prémiového designu, avšak jedinou skromnou věcí je jeho vzhled.

  • Argon0 má moderní vzhled, báječné povrchové provedení a je vhodný pro poslech na stole nebo v rámci televizní kulisy.

  • Argon0 má kompaktní design s dozadu vyzařujícím portem, poskytují mnohem lepší zvuk, než jeho cena.

  • Argon0 má 3-D zvukovou scénu, která popírá jejich velikost a výrazný nedostatek bodů pro odraz v místnosti.

Technická specifikace
Princip fungování
2-pásmový, odvětrávaný

Reproduktory
1 “ titanový výškový reproduktor
4½ ” hliníkový basový reproduktor

Hmotnost
5 kg

Crossover
1600 Hz

Citlivost
86 dB

Frekvenční odezva
50 – 25.000 Hz -6dB

Doporučené napájení
25 – 120 W

Ručně vyráběné ve Finsku

Barevné provedení

Podrobně

Dobré věci přicházejí v malých baleních

Když vaše ucho nechce dělat kompromisy, ale estetika nebo prostor vyžadují co nejmenší reproduktor, Argon0 může být odpovědí. Stolní reprosoustava Argon0 využívá prémiové provedení designu a komponentů. Jedinou skromnou věcí je jeho vzhled. Domácí model Argon0 je menší bratr Argonů

Užijte si Argon0, pokud na trhu se špičkovými mini domácími reprosoustavami hledáte něco pro malou místnost nebo nastavení počítače. Argon0 je skvělá volba, pokud máte v úmyslu vytvořit konfiguraci 2.1 nebo 5.1 referenčního systému domácího kina. Připojte jej ke své televizi a užívejte si celý mediální obsah, jež moderní televize nabízí snadným a interaktivním způsobem. Rozlišení středního pásma referenční kvality vede k příjemné čistotě i při nejnižších úrovních poslechu.

 

Stejně jako jeho větší bratr je i Argon0 jedním z nejpřirozeněji neutrálně znějících domácích komerčně dostupných reprosoustav. Velmi vysoká úroveň průhlednosti znamená, že budete slyšet hlouběji své oblíbené nahrávky. I když Argon0 těží z prvotřídního signálního řetězce, překvapivých výsledků lze dosáhnout také s přiměřeně skromnými zesilovači.

Naše zaneprázdnění a každodenní rutina často ztěžují najít si čas, abychom si mohli užít naše špičkové systémy. Malá domácí audio reprosoustava Argon0 vám nabízí atraktivní alternativu. Studiový výkon stolního modelu Argon0 vytváří příjemnou příležitost ponořit se do potěšení ze špičkového počítačového zvuku.

Galerie

Příslušenství

Držáky na zeď

Připevněte reprosoustavu (až 15 kg na kus) na zeď a pomocí kovových nástěnných držáků Amphion upravte úhel podle svých preferencí. Dostupné v černé a bílé barvě.

Maskovací mřížky

Reprosoustavy Amphion jsou dodávány s mřížkami v barvě dle vašeho výběru.

– Co když chcete později změnit vzhled svých reprosoustav?
– Stačí zvolit jinou barvu a vyměnit mřížky.

Reproduktorové kabely

Připojte své reprosoustavy pomocí reproduktorových kabelů Amphion.

Jedná se o speciální oplet z postříbřených měděných vodičů s banánovými zástrčkami. Délka: 2,5 m. Černá a oranžová barva

Série Argon

Výkonná preciznost

Argon0

Argon1

Argon3S

Argon5C

Argon3LS

Argon7LS

Argon podává zvuk tak, jak byl zamýšlen, a tak, jak si ho zasloužíte slyšet. Nic není přidáno a nic odebráno, pravdivá reprodukce zvuku vás uvede hlouběji do vaší hudby. Ať už objevujete nové zvuky nebo si užíváte známé oblíbené položky, řada Argon vás zavede blíže k původnímu výkonu a otevírá dimenze, o kterých jste vždy věděli, že jsou, ale dosud jste je neslyšeli.