Argon3LS

Podlahová reprosoustava
Základní vlastnosti
  • Argon3LS dodává hudbě vášeň, sílu a čistotu prostřednictvím kvalitní studiové know-how.
  • Argon3LS umožňuje hudbě hovořit sámu za sebe – nevnucuje tak žádné zabarvení.
  • Pozoruhodně nízké frekvence Argon3LS jsou způsobeny přidaným objemem reprosoustav.
  • Dynamický rozsah a expanzivní zvuková scéna modelu Argon3LS je otevřená a čistá ve středech, výškách i basech.
Technická specifikace

Princip fungování
2-pásmový, pasivní zářič

Reproduktory
1 “ titanový výškový reproduktor
6½ ” hliníkový basový reproduktor

Hmotnost
22 kg

Crossover
1600 Hz

Citlivost
85 dB

Frekvenční odezva
30 – 25.000 Hz -6dB

Doporučené napájení
50 – 150 W

Ručně vyráběné ve Finsku

Barevné provedení

Podrobně

Mojí filozofií je dělat nahrávky, které mají jedinečný zvuk ~ Jack Joseph Puig

Ve světle rychle rostoucí popularity Amphionu mezi nejlepšími zvukovými inženýry na světě jsme se rozhodli aplikovat toto know-how na naše domácí audio produkty. Věříme, že kvalita reproduktorů používaných pro poslech domácí hudby by se neměla lišit od profesionálních studiových monitorů, ze kterých byly vytvořeny.

Podlahové reprosoustavy Argon3LS integrují skutečnou studiovou technologii, která má všechny přednosti a kvality studiových monitorů Amphion – například prostorné 3D zobrazování, extrémní detailnost a fenomenální muzikálnost. Pozoruhodně nízké frekvence, které generují reprosoustavy Argon3LS, jsou zajištěny díky přidanému objemu reprobeden, jež umožňují posluchači lépe se fyzicky spojit s hudbou.

 

Posouvání hranic akustického designu nám pomáhá udržet produkt elektricky jednoduchý. Výsledek není pouze zvýšené rozlišení, ale také lepší čistota a vyvážení při nízkých úrovních poslechu. To dovoluje posluchačům reprosoustav Amphion, aby si užívali poslech i ve chvílích, kdy jsou ostatní nuceni se vrátit ke svým sluchátkům.

Podlahové reprosoustavy Argon3LS jsou transparentní, elegantní a poctivé domácí reprobedny. Poskytnou Vám vynikající potěšení z poslechu, odhalující detaily a nuance, které jste neměli možnost dříve slyšet, dokonce i na nahrávkách, které znáte nazpaměť. ReprosoustavyArgon3LS přinášejí do vašeho domácího prostředí hudbu tak, jak to zamýšlel producent či umělec.

Video

Příslušenství

Maskovací mřížky

Reprosoustavy Amphion jsou dodávány s mřížkami v barvě dle vašeho výběru.

– Co když chcete později změnit vzhled svých reprosoustav?
– Stačí zvolit jinou barvu a vyměnit mřížky.

Reproduktorové kabely

Připojte své reprosoustavy pomocí reproduktorových kabelů Amphion.

Jedná se o speciální oplet z postříbřených měděných vodičů s banánovými zástrčkami. Délka: 2,5 m. Černá a oranžová barva.

Série Argon

Výkonná preciznost

Argon0

Argon1

Argon3S

Argon5C

Argon3LS

Argon7LS

Argon podává zvuk tak, jak byl zamýšlen, a tak, jak si ho zasloužíte slyšet. Nic není přidáno a nic odebráno, pravdivá reprodukce zvuku vás uvede hlouběji do vaší hudby. Ať už objevujete nové zvuky nebo si užíváte známé oblíbené položky, řada Argon vás zavede blíže k původnímu výkonu a otevírá dimenze, o kterých jste vždy věděli, že jsou, ale dosud jste je neslyšeli.