Argon3S

Policová reprosoustava
Základní vlastnosti
  • Argon3S přináší milovníkům hudby studiové monitor technologie, aby jste slyšeli hudbu tak, jak to umělec zamýšlel.

  • Argon3S poskytuje domácím audio nadšencům nebývalou úroveň zvukového vzrušení.

  • Robustní konstrukce Argon3S, elegance designu a stylová povrchová úprava odpovídají transparentnosti výkonu.

  • Argon3S je téměř zcela necitlivý na akustiku vaší poslechové místnosti.

Technická specifikace
Princip fungování
2-pásmový, pasivní zářič

Reproduktory
1 “ titanový výškový reproduktor
6½ ” hliníkový basový reproduktor

Hmotnost
12 kg

Crossover
1600 Hz

Citlivost
87 dB

Frekvenční odezva
38 – 25.000 Hz -6dB

Doporučené napájení
50 – 150 W

Ručně vyráběné ve Finsku

Barevné provedení

Podrobně

Carpe diem – Užívej dne
– chopte se hudby!

Proč by se zvuk z reprobeden používaných k poslechu hudby v domácnosti měl lišit od zvuku, který tyto produkty vytvářejí při své výrobě? Určitě jde o poslech toho, co umělec zamýšlel – žádná barva, žádná nadsázka, prostě čistá hudba, jak byla vytvořena. Nikdy nenosíme špičaté brýle při doceňování malby. Proč bychom tedy měli při poslechu tónovat zvuk hudby?

Regálové reprosoustavy Argon3S přinášejí do domácího zaudio prostředí stejné technologie, jaké umožnily zvukovým technikům a umělcům „nahlédnout“ hlouběji do jejich nahrávek. Nyní jsou studiové monitor technologie reprosoustav Argon3S v dosahu milovníků hudby, kteří chtějí slyšet svou oblíbenou hudbu tak, jak to umělec zamýšlel. Amphion Argon3S poskytuje domácím audio nadšencům nebývalou úroveň přirozenosti, muzikálnosti, realistického zobrazení, přesnosti a detailů – kouzel jenž profesionálové v nahrávacích a masteringových studiích po celém světě denně využívají.

 

S Argon3S si můžete vychutnat své sladké místo s působivým stereofonním zvukem a přitom si ponechat přesné vyvážení i při nízkých úrovních poslechu. Jasné a průhledné středy, hladké výšky a neuvěřitelně poctivá basová odezva potěší vaše uši buď ve špičkovém stereofonním nastavení 2.1 nebo v rámci 5.1 systémů domácího kina.

Vyzkoušejte policové reprosoustavy Argon3S a buďte připraveni na nespočet hodin potěšení z poslechu a objevování nových detailů a nuancí – dokonce i ve vašich oblíbených skladbách o kterých jste si mysleli, že je znáte nazpaměť. Vychutnejte si zvuk ve studiové kvalitě v pohodlí svého obývacího pokoje.

Galerie

Video

Příslušenství

Maskovací mřížky

Reprosoustavy Amphion jsou dodávány s mřížkami v barvě dle vašeho výběru.

– Co když chcete později změnit vzhled svých reprosoustav?
– Stačí zvolit jinou barvu a vyměnit mřížky.

Reproduktorové kabely

Připojte své reprosoustavy pomocí reproduktorových kabelů Amphion.

Jedná se o speciální oplet z postříbřených měděných vodičů s banánovými zástrčkami. Délka: 2,5 m. Černá a oranžová barva.

Série Argon

Výkonná preciznost

Argon0

Argon1

Argon3S

Argon5C

Argon3LS

Argon7LS

Argon podává zvuk tak, jak byl zamýšlen, a tak, jak si ho zasloužíte slyšet. Nic není přidáno a nic odebráno, pravdivá reprodukce zvuku vás uvede hlouběji do vaší hudby. Ať už objevujete nové zvuky nebo si užíváte známé oblíbené položky, řada Argon vás zavede blíže k původnímu výkonu a otevírá dimenze, o kterých jste vždy věděli, že jsou, ale dosud jste je neslyšeli.