Argon5C

Středový reproduktor
Základní vlastnosti
  • Argon5C byl navržen tak, aby doplňoval a hladce zapadl ke všem produktům řady Argon.
  • Široký, rovnoměrný rozptyl Argon5C působí tak, že dokáže dodat zvuk větším poslechovým skupinám.
  • Argon5C pomáhá posluchači vzrušujícím způsobem objevit krásu a sílu lidského hlasu.
Technická specifikace

Princip fungování
2-pásmový, odvětrávaný

Reproduktory
1 “ titanový výškový reproduktor
2 x 5¼ ” hliníkový basový reproduktor

Hmotnost
11 kg

Crossover
1600 Hz

Citlivost
90 dB

Frekvenční odezva
46 – 25.000 Hz -6dB

Doporučené napájení
25 – 150 W

Ručně vyráběné ve Finsku

Barevné provedení

Podrobně

Pravda, celá pravda a nic než pravda

Domácí audio reprosoustavy Amphion Argon patří k nejpřirozeněji a neutrálně znějícím reprosoustavám s největším rozlišením. Jejich cílem je reprodukovat hudbu tak, jak ji zamýšlel umělec. Tento přístup klade na středový reproduktor extrémně vysoké nároky. Centrální reproduktor Argon5C jsme navrhovali s touto myšlenkou.

Koncept středového reproduktoru Argon5C je založen na našem známém profesionálním studiovém monitoru Two15 pro prezentaci dynamického, frekvenčního a přechodného obsahu v extrémním rozlišení. Pokročilý akustický design, vysoce kvalitní měniče a jednoduchý crossover vám umožní objevit krásu a sílu lidského hlasu vzrušujícím způsobem, a to i při nízkých nočních úrovních poslechu. Široký, rovnoměrný rozptyl umožňuje sdílet zvukovou estetiky s větší skupinou přátel.

 

Argon5C je navržen tak, aby bez problémů fungoval se všemi produkty Argon – od malých policových reprosoustav jako Argon1 a Argon3S, až po „podlahové“ Argon3LS a Argon7LS. Centrální reproduktor Argon5C pracuje v dokonalé synergii a poskytuje přirozený, transparentní a nepropustný zvuk, který je však stále hluboce emocionálně poutavý. Design Argon5C také umožňuje použití LRC (vlevo / vpravo / uprostřed).

Reproduktor Argon5C spojuje vysoké rozlišení, čistotu a neutralitu do pozoruhodně zábavného a mimořádného hudebního balíčku. Tato zvuková dokonalost vám a vašim hostům umožní vychutnat si filmy a oblíbené televizní pořady v celé své kráse.

 

Galerie

Příslušenství

Maskovací mřížky

Reprosoustavy Amphion jsou dodávány s mřížkami v barvě dle vašeho výběru.

– Co když chcete později změnit vzhled svých reprosoustav?
– Stačí zvolit jinou barvu a vyměnit mřížky.

Reproduktorové kabely

Připojte své reprosoustavy pomocí reproduktorových kabelů Amphion.

Jedná se o speciální oplet z postříbřených měděných vodičů s banánovými zástrčkami. Délka: 2,5 m. Černá a oranžová barva.

Série Argon

Výkonná preciznost

Argon0

Argon1

Argon3S

Argon5C

Argon3LS

Argon7LS

Argon podává zvuk tak, jak byl zamýšlen, a tak, jak si ho zasloužíte slyšet. Nic není přidáno a nic odebráno, pravdivá reprodukce zvuku vás uvede hlouběji do vaší hudby. Ať už objevujete nové zvuky nebo si užíváte známé oblíbené položky, řada Argon vás zavede blíže k původnímu výkonu a otevírá dimenze, o kterých jste vždy věděli, že jsou, ale dosud jste je neslyšeli.