Helium410

Stolní reprosoustava
Základní vlastnosti
  • Kompaktní a snadno umístitelné díky širokému a rovnoměrnému  rozptylu pro televizní a filmové aplikace.

  • Nadčasový vzhled s různými barevnými možnostmi vám umožní kombinovat jej s jakýmkoli dekorem.

  • Navzdory své malé velikosti zní plnohodnotně a funguje dobře bez subwooferu.

  • Kromě konvenčních zdrojů pracuje bez problémů s moderními streamovacími aplikacemi.

Technická specifikace
Princip fungování
2-pásmový, odvětrávaný

Reproduktory
1 “ titanový výškový reproduktor
4½ ” papírový basový reproduktor

Hmotnost
4 kg

Crossover
1600 Hz

Citlivost
86 dB

Frekvenční odezva
52 – 25.000 Hz -6dB

Doporučené napájení
20 – 80 W

Ručně vyráběné ve Finsku

Barevné provedení

Podrobně

Velikostí David | Silou Goliáš

Stolní reprosoustavy Helium410 jsou pro ty, kteří hledají kompaktní a snadno umístitelné reprosoustavy pro svůj domov. Pokročilé akustické inženýrství umožňuje tomuto modelu snadné přizpůsobení neustále se měnícím požadavkům hektického moderního životního stylu. Reprosoustavy Helium410 se hodí do všech domácích podmínek – zvukově i esteticky – a přicházejí v různých barevných variantách, což vám umožňuje kombinovat je s jakoukoli aplikací pro dekor a poslech.

Stolní reproduktory Helium410 fungují stejně dobře pro poslech hudby „na blízko“ na vašem stole nebo sledujete své oblíbené televizní pořady či filmy na velké obrazovce v obývacím pokoji. Můžou poskytnout vše od emocionálně pohlcujících blízkých polí spárovaných s vaším počítačem až po zvuk naplňující místnost systémem poskytujícím širokou a rovnoměrnou oblast poslechu při sledování televize a filmů. Dokonce v jednoduché dvoukanálové domácí audio aplikaci, poskytuje model Helium410 překvapivě slyšitelný zvuk 3-pásmové zvukové scény a správné umístění vokálů.

 

 

Reprosoustavy Helium410 jsou konstruovány a vyráběny ručně ve Finsku s maximální dokonalostí a důrazem na detail. Tyto domácí reproduktory využívají vlastní Uniformly Direction Diffusion (U | D | D) technologie, která řídí rozptyl zvuku – zajišťuje čistotu zvuku i když jsou umístěny blízko mezní hranice, kde se nachází stolní počítače, TV stolek, police na knihy, okna nebo boční | zadní strany stěn.

Přirozeně čistý zvuk poskytovaný stolními reprosoustavami Helium410 zůstává vyvážený a nedotčený i při šeptání či podobných úrovních poslechu. Díky tomu jsou reprosoustavy ideální pro sledování nebo příjemný poslech hudby na pozadí při zachování emocionálního dopadu filmových soundtracků nebo oblíbené hudby. Přestože jsou reproduktory Helium410 malé, znějí tónově plně a pracují pěkně bez subwooferu. Jejich jasné a přirozené hlasové pásmo je čistá radost, i když je hudba přehrávána prostřednictvím moderních streamovacích služeb, jako je Spotify.

Galerie

Příslušenství

Držáky na zeď

Připevněte reprosoustavu (až 15 kg na kus) na zeď a pomocí kovových nástěnných držáků Amphion upravte úhel podle svých preferencí. Dostupné v černé a bílé barvě.

Maskovací mřížky

Reprosoustavy Amphion jsou dodávány s mřížkami v barvě dle vašeho výběru.

– Co když chcete později změnit vzhled svých reprosoustav?
– Stačí zvolit jinou barvu a vyměnit mřížky.

Reproduktorové kabely

Připojte své reprosoustavy pomocí reproduktorových kabelů Amphion.

Jedná se o speciální oplet z postříbřených měděných vodičů s banánovými zástrčkami. Délka: 2,5 m. Černá a oranžová barva.

Série Helium

Vynikající zvuk v jakémkoli prostoru

Helium410

Helium510

Helium3

Helium520C

Helium520